Wszystkie kategorie

Jesteś tutaj: Strona główna>Kontakt>Zostań naszym agentem

Zostań agentem Future Compoistes Co., Ltd?

Nieustannie poszukujemy nowych agentów. Zapewnia to doskonałą okazję biznesową dla osób, które chcą rozszerzyć swoją działalność w zakresie kompozytów z włókna węglowego, pianki PMI lub części o niestandardowych projektach, które chcą znaleźć wiarygodne źródło. Naszym agentom oferujemy bardzo atrakcyjny program podziału zysków wraz z doskonałymi narzędziami marketingowymi. Zapraszamy agentów na całym świecie. 

       Zapewniamy naszym agentom najlepszą cenę i oferujemy wsparcie w zakresie tenologii. Dodatkowo nasi agenci sami ustalają ceny naszych usług, w zależności od lokalnych cen regionów w których działają, jeśli spotkamy się z ich lokalnymi klientami, przedstawimy im. 

       Aby zostać naszym agentem, musisz podać informacje o swojej firmie i trochę badań rynkowych. Który służy do potwierdzenia powagi naszego długoterminowego partnerstwa. Poza tym zaoferujemy specjalne wsparcie, takie jak szybszy czas dostawy, szybkie przygotowanie zamówienia na próbki i zachęty rabatowe na koniec roku.  

 

Zawsze będzie nam miło gościć Państwa u nas.

być agentem DIDO

Gorące kategorie

zostaw wiadomość
czat online

Witaj, zostaw tutaj swoje imię i adres e-mail przed czatem online, abyśmy nie przegapili Twojej wiadomości i skontaktowali się z Tobą płynnie.