Wszystkie kategorie

Jesteś tutaj: Strona główna>O nas>Profil firmy

o nas

Od momentu powstania w 2006 roku firma Future Composites Co., Ltd zajmowała się produkcją rur z włókna węglowego, płyt węglowych i niestandardowych części z włókna węglowego. Szybko do przodu, do dnia dzisiejszego rozszerzyła się o produkcję i sprzedaż tkaniny z włókna węglowego i rdzenia z pianki PMI.

Future Composites ma kompletny zestaw dojrzałych tkanin z włókna węglowego, produktów z włókna węglowego oraz urządzeń i technologii produkcji PMI, ściśle zgodnie z wymaganiami systemowymi dotyczącymi personelu, sprzętu, surowców, technologii, środowiska, testów i innych procesów, pełna kontrola elementów, jakość produktu jest stabilna i niezawodna. Firma Future wykorzystała źródła surowców, ulepszenia sprzętu, usprawnienia procesów, systemy zarządzania i skale zastosowań w celu obniżenia kosztów operacyjnych i ryzyka oraz poprawy opłacalności produktów i wartości dla klientów. Wszystkie te kompozyty wykonane przez Future były szeroko stosowane w sprzęcie wysokiej klasy, takim jak helikoptery, bezzałogowe statki powietrzne, anteny radarowe i cywilne, takie jak pociągi autostradowe, produkcja samochodów, sprzęt sportowy, sprzęt medyczny i elektroniczny sprzęt audio.

Future ma nie tylko możliwości badawczo-rozwojowe, produkcyjne i kontrolne materiałów kompozytowych, ale także precyzyjne cięcie CNC i możliwości dokładnego szlifowania. W oparciu o zrozumienie właściwości, metod oceny i metod aplikacji produktów z włókna węglowego i tkanin węglowych oraz materiałów piankowych PMI, Future może świadczyć usługi przedsprzedażne, w trakcie sprzedaży i po sprzedaży na podstawie zrozumienia potrzeb klientów, aby pomóc użytkownikom skrócić cykl rozwoju i zmniejszyć ryzyko aplikacji.

Gorące kategorie

zostaw wiadomość
czat online

Witaj, zostaw tutaj swoje imię i adres e-mail przed czatem online, abyśmy nie przegapili Twojej wiadomości i skontaktowali się z Tobą płynnie.