Wszystkie kategorie

Jesteś tutaj: Strona główna>Newsy

Media

O robieniu masztów

Odwiedzin:183 Autor: Czas publikacji: 2022-04-26 Pochodzenie:

       Maszty do windsurfingu generalnie dzielą się na 3 klasy: FLX100, FLX70 i FLX40. Wszystkie maszty są wykonane w procesie nawijania, aby zapewnić precyzyjną kontrolę napięcia wstępnego przędzy i infiltracji przędzy żywicą (unikanie wad nawijania spowodowanych przez pęcherzyki powietrza, które mogą powstawać w procesie produkcyjnym). Wszystkie maszty mają precyzyjnie kontrolowane krzywe pochylenia i ugięcia, aby pasowały do ​​wszystkich marek żagli dostępnych na rynku.

maszt

         Maszty klasy premium mają wysoką zawartość włókna węglowego, aby zmniejszyć wagę masztu i znacznie poprawić szybkość reakcji i ogólną wydajność.

        Wszystkie maszty są precyzyjnie nawijane z pojedynczej przędzy przez automatyczną nawijarkę za pomocą programu komputerowego. Każdy typ masztu odpowiada osobnemu programowi układania przędzy, który precyzyjnie nawija włókno węglowe pod różnymi kątami, podczas gdy naprężenie przędzy i inne odpowiednie parametry współdziałają, aby uzyskać wymaganą krzywą ugięcia produktu. Tylko precyzyjne rozwiązanie nawijania pod kątem z napięciem wstępnym zapewnianym przez proces nawijania może rozwiązać ogromny problem skręcania, któremu poddawany jest maszt podczas ruchu.

Doradztwo w sprawie zakupu masztu

         Wybierz maszt RDM, aby uzyskać miękkość, trwałość i wygodę. Wybierz maszt SDM, aby uzyskać bardziej responsywne, stabilne i precyzyjne wyczucie. Do żagli wyczynowych polecamy maszt SDM

22

1) Górny zakrzywiony maszt Flex Top ma tę zaletę, że łatwo jest sprawić, by żagle unosiły się na szczycie żagla, a wiatr jest rozładowywany przez przesuwanie, co jest odpowiednie dla zaawansowanych graczy i entuzjastów surfingu.

2) Stała krzywa

       Jest to maszt o średnim wygięciu, jak większość masztów na rynku. bardziej odpowiedni dla potrzeb większości ludzi. Bardziej odpowiedni dla zwykłych graczy i początkujących.

33

3) Nakrycie głowy

        Ten przypadek to dolny zakrzywiony maszt. Ten typ masztu jest mniej używany przez graczy grających na chodniku.

44

Stwórz znak towarowy masztu

        Naklejki składają się z importowanych naklejek epoksydowych i specjalnych niestandardowych atramentów. Po wykonaniu naklejki mocuje się ją do wewnętrznej warstwy żywicy, a po utwardzeniu łączy się z produktem i ma dużą odporność na warunki atmosferyczne bez spadania.

Laserowa maszyna do grawerowania

       Może wygrawerować logo klienta, kod fabryczny modelu masztu i inne wzory wymagane przez klienta

Test fabryczny masztu

       Dla kilku stosunkowo łatwych do złamania części masztu zaprojektowaliśmy specjalną maszynę do testów. I uzyskał odpowiedni certyfikat jakości

55

Gorące kategorie

zostaw wiadomość
czat online

Witaj, zostaw tutaj swoje imię i adres e-mail przed czatem online, abyśmy nie przegapili Twojej wiadomości i skontaktowali się z Tobą płynnie.