Wszystkie kategorie

Jesteś tutaj: Strona główna>Newsy

Media

Interpretacja procesu formowania rury prostokątnej z włókna węglowego

Odwiedzin:107 Autor: Linda Czas publikacji: 2022-07-04 Pochodzenie:

         Prostokątna rura z włókna węglowego jest jedną z bardziej popularnych rur z włókna węglowego. Ma zalety niezwykle wysokiej wytrzymałości i trwałości i stał się pierwszym wyborem przy montażu wielu produktów. Firma Future wyprodukowała prostokąty z włókna węglowego o różnych specyfikacjach. W tym artykule wyjaśniono proces formowania tłocznego rur prostokątnych z włókna węglowego.

         Formowanie prostokątnej rury z włókna węglowego może lepiej zapewnić specyfikację rozmiaru i wydajność produktu prostokątnej rury.

Proces formowania tłocznego prostokątnej rury z włókna węglowego

Przebieg procesu formowania tłocznego jest następujący:

1). Wykonaj odpowiednie formy zgodnie z wymaganiami produktu. Zgodnie z wymaganiami dotyczącymi wydajności prostokątnej rury z włókna węglowego i temperaturą formowania, rozmiar formy jest precyzyjnie zaprojektowany. Forma zwykle przyjmuje metodę formy męskiej i żeńskiej oraz formy rdzenia wewnętrznego, aby zapewnić, że wewnętrzny rozmiar prostokątnej rury z włókna węglowego jest normalny, tak że nie odkształci się podczas procesu formowania pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze.

2). Po wykonaniu formy konieczne jest nacięcie prepregu. Zaprojektuj różne warstwy w zależności od rozmiaru, wytnij prepreg z włókna węglowego i ułóż warstwy wewnątrz formy. Po ukończeniu formy warstwowej jest ona zagęszczana, a następnie wysyłana do gorącej prasy. Po czasie reakcja chemiczna kończy produkcję prostokątnej rury z włókna węglowego.

3). Szorstki zarodek jest gotowy, a następnie wyjmowany z formy. Po zakończeniu wyjęcia z formy wykonywana jest obróbka CNC w celu uzyskania pełnowymiarowej prostokątnej rury z włókna węglowego, która jest montowana zgodnie z wymaganiami, wymagane jest również wiercenie, kończąc w ten sposób produkcję prostokątnej rury z włókna węglowego.

Charakterystyka procesu formowania tłocznego rury prostokątnej z włókna węglowego

1) Cały proces formowania prostokątnej rury wymaga siły roboczej, więc cena prostokątnej rury z włókna węglowego jest znacznie droższa niż innych rur.

2) Układ prostokątnej rury jest bardziej elastyczny, co poprawia wydajność prostokątnej rury z włókna węglowego, a rozmiar jest dokładniejszy, dlatego prostokątna rura jest najczęściej używana w niektórych branżach i dziedzinach wysokiej klasy.


Gorące kategorie

zostaw wiadomość
czat online

Witaj, zostaw tutaj swoje imię i adres e-mail przed czatem online, abyśmy nie przegapili Twojej wiadomości i skontaktowali się z Tobą płynnie.